Změnte svou matraci

Každému z nás se stane, že se ráno vzbudí a bolí ho za krkem.

Kdy naposledy jste přemýšleli, jestli spíte na vhodné matraci? Matrace přitom bývá častým důvodem bolesti krční páteře.

Víte o tom, že když se v noci budíte může za to nesprávně zvolená matrace? Mám pro Vás důvody proč si pořídit novou vhodnou matraci.

1. Spánek bez bolestí

Proleželá a nebo měkká matrace je úplně špatné řešení. Každé tělo s v noci potřebuje odpočinout a tím pádem páteř potřebuje oporu. Nová matrace se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a protože není proleželá, vrátí se ráno do původní polohy. Každé ráno se tím pádem probouzíte vyspalí a bez bolesti zad.

2. Vhodné pro alergiky

Každý z nás čistí svou matraci minimálně. I když měníte povlečení třeba každý týden, do matrace se přesto dostává prach a žijí v ní roztoči. Ti pak ovlivňují vaše tělo a způsobují alergii nebo i astmat. Nejvhodnější pro alergiky jsou přírodní matrace, které mají velmi dobrou prevenci před alergií.

3. Kvalitní příjemný spánek po celou noc

Jestli třeba relaxujete v posteli s knížkou a nebo se potřebujete vyspat na důležitou událost, na nové matraci si vaše záda odpočinou a skvěle zrelaxují. Nové matrace mávají ortopedické a masážní vlastnosti. Důležitá je i volba materiálu Je dobré popřemýšlet z jakého materiálu novou matraci zvoláte. Častou volbou jsou matrace z líné pěny, které se přizpůsobí tělu podle teploty. Páteř také ocení taštičkové matrace, které přesně reagují na každý obratel zvlášť. Rádi Vám s výběrem nové matrace pomůžeme.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.