Cestujeme na Bali

Představte si blankytné nebe, šumění mořského vánku v korunách kokosových palem, vzduch je prosycený mořskou solí, na tváři vás příjemně hřejí sluneční paprsky a vy nerušeně odpočíváte. Přesně tato představa se může stát skutečností, vydáte-li se na exotický ostrov Bali. Indonésie je proslulá svou nádhernou přírodou a na ostrově Bali si ji můžete vychutnávat plnými doušky! Pokud hledáte místo pro nevšední dovolenou, máte rádi teplo a exotickou přírodu, na Bali se budete cítit doslova jako v ráji!

Ostrov Bali je sopečného původu a jeho dominantou je sopka Gunung Agung. Klima ostrova je tropické, nachází se totiž nedaleko rovníku, a tak se zde můžete těšit na vysokou vzdušnou vlhkost a také vysoké teploty. Časté jsou také srážky, díky nimž Bali hýří zelení a životem. Chcete-li si přiblížit složení flory a fauny Indonésie, cesta na Bali je rozhodně velmi dobrou volbou.

Cestujeme na pláže Bali

Přestože je ostrov Bali nádherný a pyšní se překrásnou přírodou, většina turistů sem přijíždí zejména kvůli jeho pobřeží, které lemují písečné pláže. Cestujte s námi na pláže Bali také vy! V tomto článku jsme si pro vás připravili stručný přehled oblíbených pláží a letovisek, které s námi můžete na Bali navštívit a prožít zde svou dovolenou. Mezi nejznámější plážová letoviska Bali patří Nusa Dua disponující velmi kvalitní nabídkou 5* hotelů, klidné letovisko Kuta Beach, ideální zejména pro rodiny s dětmi, Tanjung Benoa, oblíbené útočiště po celou řadu vodních sportů, Sanur nacházející se nedaleko mezinárodního letiště a Seminyak, v němž se nachází nejen kvalitní hotely, ale také luxusní lázně.

Aktuální zájezdy na Bali online

Zaujala vás představa exotické dovolené na slunném ostrově Bali? Pak si prohlédněte aktuální zájezdy na Bali, které naleznete online na stránkách naší cestovní agentury. Šetřete svůj čas a neztrácejte jej obcházením kamenných poboček cestovních kanceláří. Svou dovolenou si můžete zajistit i z pohodlí vašeho domova!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.