Cestujte kvalitně a navíc se slevou

Rádi cestujete a poznáváte nová místa? A věděli jste, že nyní můžete cestovat se slevou i více než 50 %? V posledních letech se na český trh dostal zahraniční trend v podobě slevových portálů, což jsou weby zaměřující se výhradně na zboží a také pobyty s výraznou slevou, která nezřídka kdy přesahuje i hranici 50 % oproti původní ceně. Jedním z těchto portálů je NewGo.cz – od jiných slevových portálů se odlišuje svým specifickým zaměřením výhradně na oblast cestovního ruchu.

Na NewGo.cz naleznete pestrou nabídku slev na pobyty na horách (turistika i lyžování v závislosti na ročním období), v lázních, wellness hotelích, zájezdy k moři, romantické pobyty, rodinné pobyty apod. Aktuální nabídka pobytů se mění, protože jednotlivé slevy jsou k dispozici pouze omezenou dobu a v omezeném množství. Je tedy dobré pravidelně sledovat webové stránky www.newgo.cz, případně sociální sítě NewGo.cz, kde jste informováni o novinkách.

Dovolená pro páry i rodiny

Nabídka zlevněných pobytů je na NewGo.cz velmi rozmanitá, díky čemuž si zde mohou vybrat rodiny s dětmi, starší páry i mladí cestovatelé. Velmi oblíbené jsou zejména slevy na rodinnou dovolenou, kde mají děti obvykle pobyt ZDARMA. Věk dětí, na které se tato akce vztahuje, je u jednotlivých nabídek různý, ale vždy je uveden v popisku daného pobytu. Velké oblibě se těší také slevy na pobyty pro páry, ať už romantické pobyty na zámku, wellness a lázeňské pobyty, nebo třeba pobyty na horách. Chcete-li tedy překvapit svou partnerku nebo partnera netradičním dárkem a prožít krásný romantický víkend ve dvou nebo poznávat malebná zákoutí naší země, pobyty NewGo.cz jsou pro vás tím pravým.

Drtivá většina pobytů, které na NewGo.cz naleznete, je nabízena formou jakéhosi balíčku, který obvykle zahrnuje ubytování a stravu pro 2 osoby a dále pak nějaký bonus, například volný vstup do fitness, wellness, sauny nebo například zapůjčení jízdních kol. Výhodou je, že ihned vidíte celkovou cenu, kterou zaplatíte za pobyt dvou osob a nemusíte tedy nic složitě kombinovat. Pokud chcete vyrazit na dovolenou například ve skupině čtyř lidí, jednoduše zakoupíte dva vouchery.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.