First minute zájezdy do Tuniska

Severní Afrika je mezi Evropany čím dál oblíbenějším místem pro dovolenou. Kromě Egypta, který je i mezi českými turisty velmi dobře znám, navštěvují turisté také Tunisko, které je pro mnohé stále neznámou a mírně exotickou zemí. Přestože se stále nacházíte u Středozemního moře, krajina je zde diametrálně odlišná od zemí jižní Evropy. Pobřeží zde lemují písečné pláže přecházející v písečnou krajinu, města, jimž dominuje muslimská architektura, horské svahy pokryté pomerančovníky a malebné oázy, které jsou ideálním místem pro výlety z letovisek.

Pokud chcete Tunisko navštívit, pak bychom vám doporučovali nepropásnout first minute zájezdy do Tuniska, s nimiž můžete ušetřit díky slevám za včasný nákup a navíc si zvolit termín, který vám bude naprosto vyhovovat – vybíráte totiž z nejširší nabídky volných termínů. Nenechávat plánování své dovolené na poslední chvíli se opravdu vyplatí. Zejména, chcete-li si dopřát opravdu kvalitní dovolenou přesně dle vašich představ. Aktuální first minute zájezdy Tunisko, včetně všech potřebných informací, naleznete na webu srovnávače zájezdů NewTravel.cz.

First minute dovolená v Tunisku

First minute dovolená Tunisko je vhodná pro všechny, kdo mají duši dobrodruha, chtějí poznávat nová místa, ale přesto nechtějí trávit dlouhé hodiny v letadle a na své dovolené si chtějí dopřát také určitou dávku pohodlí. Tuniská letoviska nabízejí veškerý komfort, který si od dovolené u moře lze přát, a navíc můžete podnikat zajímavé fakultativní výlety do okolí. Oblíbené jsou například již zmíněné výlety do beduínských vesnic, které můžete podniknout v jeepech nebo na hřbetě velblouda, což je mnohem zajímavější zážitek, na který budete jistě dlouho vzpomínat.

Tuniské pobřeží nabízí celou řadu kvalitních letovisek, v nichž můžete prožít svou first minute dovolenou v Tunisku. Jsou jimi například Hammamet, Hammamet – Yasmine, Sousse, Mahdia nebo Nabeul. Oblíbené jsou také first minute zájezdy na Djerbu, malebný ostrov nacházející se nedaleko pobřeží Tuniska, na němž se nachází například oblíbené letovisko Houmt Souk.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.