Oslavte svátek zamilovaných v městě nad Temží

Toužíte po dokonalém valentýnském dárku a přemýšlíte, jak svého milého či milou opravdu překvapit? Vydejte se do Londýna a zažijte tu pravou romantiku! Britské hlavní město patří mezi nejkrásnější na světě, a proto není divu, že každoročně přiláká stovky zamilovaných párů. Cena zpáteční letenky s British Airways do Londýna se pohybuje od 4.070 Kč a a pohodlně ji zakoupíte na stránkách www.ba.com.

 

 

Polibek pod hvězdami na nultém poledníku

Královská observatoř v londýnském Greenwichi nabídne večer na svatého Valentýna jedinečnou podívanou skrze viktoriánský teleskop na všechna zákoutí naší galaxie, navíc se sklenkou šampaňského. Jedinečnou podívanou v londýnské observatoři, která se nachází přímo na nultém poledníku, si užijete 14. února od 17:25 do 20:50. Doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve přímo přes webové stránky královské observatoře, o romantickou hvězdnou noc je totiž každoročně velký zájem.

 

Romantická plavba po Temži

Všechny neochvějné romantiky nadchne čtyřhodinová večerní plavba po Temži. Na palubě slavnostně zdobené lodi vás bude čekat sklenka šampaňského na uvítanou, výborná večeře o třech chodech s lahví vína, živá hudba a taneční parket. Loď vyplouvá přesně v 19:45 z přístaviště ve Westminsteru a její cesta vede přímo okolo těch nejznámějších londýnských památek, takže se můžete samozřejmě těšit také na nádherný výhled. A pozor, zážitek je otevřený také nezadaným, kteří se chtějí seznámit.

 

Londýnské oko

Nejznámější ruské kolo na světě, nazvané Londýnské oko (London Eye), připravilo pro všechny valentýnské návštěvníky romantickou jízdu, jejíž součástí je sklenka sektu, drobné občerstvení a mála pozornost. Jedinečné jízdy jsou naplánované na večerní hodiny a jejich návštěvníci si tak naplno vychutnají pohled na zářící Londýn.  Pokud jste ochotni do svého valentýnského zážitku investovat větší částku peněz, pak pro vás Londýnské oko připravilo ještě jednu speciální nabídku, a sice pronájem soukromé kabiny s celou lahví šampaňského a občerstvením. Nikým nerušení si tak můžete naplno vychutnat nádherná panoramata.

 

Muzikály ve West Endu

Jedním z největších londýnských lákadel jsou prvotřídní muzikálová představení, kterým může konkurovat snad už jen newyorská Broadway. V den svatého Valentýna jsou v nabídce veškeré světoznámé muzikálové kousky, jako Fantom Opery, Bídníci, Kočky nebo třeba Lví král. Lístky jsou k zakoupení online nebo můžete zkusit štěstí a koupit je až na místě v den představení, kdy se dočkáte i výrazné „last minute“ slevy.

 

Romantický dárek

Nic nepotěší ženu tak, jako hezký dárek. Pokud i vy toužíte po nějakém elegantním suvenýru z Londýna, zamiřte se svým drahým do slavné Oxford Street, kde se nachází přes 300 prodejen nejznámějších značek se speciálními valentýnskými slevami. Brousíte-li si zuby na něco exkluzivnějšího, neměli byste vynechat Bond Street a Mayfair, kde sídlí všechny věhlasné značky jako Burberry, Louis Vuitton nebo Tiffany&Co.

Začněte již na palubě:

Svátek všech zamilovaných můžete začít slavit již na palubě letadla. British Airways nabízejí zpáteční letenku do Londýna v business třídě Club Europe již od 10.760 Kč. V ceně je občerstvení, šampaňské a bohaté vinné menu. K odbavení máte dvě velká zavazadla zdarma a v neposlední řadě vstup do stylových letištních salonků.
Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.