Víkendové pobyty na horách

Po roce opět přichází zimní čas, na který se všichni těšíme. Čas, kdy zemi pokryje bílá přikrývka sněhu a kdy vyrážíme za dobrodružstvím do pohádkově zasněžené krajiny. Doba, kdy načerpáme novou energii, užijeme si sluníčka a volnost při pohledu z vrcholků hor. Nejen to čeká na milovníky zimních sportů, které hory neustále přitahují a fascinují. Vyberte si z pestré nabídky atraktivních zimních pobytů ten pravý. Neváhejte, využijte slevy na víkendový pobyt na horách! Vydejte se s rodinou, přáteli nebo prožijte romantické chvíle s partnerem či partnerkou v krásném horském prostředí.

Na zimní dovolené si dopřejte vše, co potřebujete pro ideální zimní pobyt. Komfortní ubytování v bezprostřední blízkosti sjezdovek, které jsou perfektně upravené, wellness procedury a výborné jídlo ve stylových restauracích, to vše si můžete dopřát jak v Česku, tak i za hranicemi naší republiky. Beskydy, Jeseníky, Šumava, Krušné hory nebo italské či rakouské Alpy – výběr je opravdu pestrý! Prožijte víkend plný aktivního odpočinku v podobě lyžování, běžkování či snowboardingu. Zrelaxujte své tělo a duši na wellness procedurách a zapomeňte na starosti všedních dní na skvělé dovolené v horském prostředí. Rozhodně nebudete litovat!

Krásy Jeseníků

Jeseníky patří mezi druhé nejvyšší pohoří České republiky. Rozkládají se na ploše 530 km2 v severozápadní části Moravy a Slezska. Pohoří Jeseníků se rozděluje na tři celky: Pradědská, Keprnická a Medvědská hornatina. Praděd se svými 1492 m je nejvyšší horou Jeseníků. Díky výborným sněhovým podmínkám bývá označován jako ,,Moravský ledovec“. Po náročném lyžování je potřeba zvolit i vhodný odpočinek. Nejlepším místem pro relaxaci jsou Lázně Jeseník, které patří mezi nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Poznejte léčivou sílu zdejších pramenů i vy! Přijeďte načerpat novou energii a zregenerujte své tělo i duši!

Neváhejte a využijte slevy na víkendové pobyty na horách a dopřejte si zasloužený odpočinek po boku svých blízkých. Krásný čerstvý vzduch prospěje vašemu zdraví. Zapomeňte na starosti všedních dní a vydejte se za dobrodružstvím a poznáním do krásné přírody.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.