Víkendové wellness pobyty

Mezi oblíbené pobyty patří víkendové wellness pobyty pro dva. Víkendový wellness dokáže člověka zrelaxovat a pomůže mu zapomenout na každodenní problémy a starosti. Wellness pobyty už dnes nejsou ani tak drahou záležitostí. Díky slevám na wellness pobyty si takový odpočinek může dopřát téměř každý. Širokou nabídku slev na víkendový wellness najdeme na stránce NewGo.cz. Vybírat můžeme z wellness pobytových balíčků, které jsou speciálně připraveny pro páry, pro ženy nebo pro muže.

Víkendový wellness pobyt pro 2 je typický v tom, že je využíván standardně vždy od pátku do neděle. Občas se setkáváme i s dvoudenními (1 noc) pobyty. Součástí pobytového balíčku je nejčastěji stravování ve formě polopenze. Wellness pobyty nabízejí sauny, bazény, vířivky, posilovnu, speciální pivní a vinné koupele, masáže a další služby.

V České a Slovenské republice se v posledních letech snažily ubytovací zařízení rozšířit své služby právě o wellness. Vzhledem k tomu, že klienti tyto služby vyhledávají a čím dál více využívají. Mezi oblíbené a kvalitní wellness hotely patří Hotel Centro v Hustopečích, Hotel Horal, Hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích, Spa Hotel Harvey ve Františkových lázních, v Luhačovicích Hotel Augustiniánský Dům.

Wellness víkendové pobyty pro ženy

Zajímavé a hojně využívané jsou wellness víkendové pobyty pro ženy. Odpočinek a relaxace, kdy se každá žena může maximálně věnovat svému tělu a duchu. Součástí wellness pobytů pro ženy bývá cvičení, které je vedeno lektorem. Cvičební program je připraven speciálně ženám, věnuje se problémovým partiím u žen, konzultují se individuální problémy s odborníky na stravu a cvičení. Cvičení se skládá z ranní rozcvičky, pak snídaně, dopolední program se věnuje správným stravovacím návykům, následuje lehký oběd a odpolední cvičení. Po lehké večeři přichází zasloužilý odpočinek a relaxace pro ženy v podobě kosmetika, masáží, saun atd.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.