Kongresový hotel Brno

Maximus Resort – čtyřhvězdičkový kongresový hotel Brno

Přejete si pořádat kongres, seminář, konferenci či jakoukoliv jinou kulturní událost ve městě Brno? Vyžadujete kromě rozsáhlého a inteligentně řešeného kongresového sálu i příjemné prostředí, luxusní služby, dobrou stravu a sportovní i wellness výbavu? Čtyřhvězdičkový kongresový hotel Brno – Maximus Resort – je zhmotnělým vyplněním vašich přání a řešením, které vašim žádostem vyhoví do posledního detailu.

Hotel Brno Maximus Resort je umístěn v zelení hýřící lokalitě brněnské přehrady. Co to znamená? Bude vás obklopovat klidná atmosféra přírody, jelikož přehrada se nachází v těsné blízkosti Podkomorských lesů – ale přesto se budete nacházet blízko od kulturního dění v Brně. Kromě ideálního zázemí k pořádání kongresů a vynikající restaurace s možností spolehlivého cateringu poskytuje kongresový hotel Maximus Resort i rozsáhlé wellness centrum, tenisové kurty, bowlingový klub a prostory, které jsou jako stvořené pro svatby na území města Brno.

Kongresový hotel Brno Maximus Resort – skvěle prostorově řešený sál
Čtyřhvězdičkový hotel ve městě Brno s názvem Maximus Resort je, co se týče kongresů, konferencí a podobných akcí perfektní, protože disponuje moderním sálem s více než dostačující kapacitou – bez problému zde najde pohodlné místo k sezení až 200 návštěvníků. Užitečnou vymožeností je i možnost rozdělit prostor až na šest menších konferenčních „minisálů“, které mohou fungovat zcela nezávisle na sobě a být akusticky izolované jeden od druhého.

Kongresový hotel Brno Maximus Resort rovněž dovoluje utvoření celé řady formací z hlediska uspořádání stolů a míst k sezení. Lze je uspořádat ve stylu klasické tabule, po vzoru školních lavic, nebo se nechat inspirovat kabaretní či divadelní formací. Kongresový hotel a jeho konferenční sál vás v žádném případě nezklamou!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.