Úklid kanceláří Praha

Úklid kanceláří měla vždy v naší firmě na starosti sekretářka. Buď uklidila kanceláře vlastními silami nebo zavolala paní na úklid. Většinou to byla nějaká známá z řad matek na mateřské dovolené, studentka nebo brigádnice. Také jsem stále slyšel nějaké lamentování a stěžování, protože spolehlivost těchto brigádnic byla opravdu velmi podprůměrná. Až jsem jednou řekl, Sabino, nebylo by lepší objednat na úklid kanceláří úklidovou firmu? Moje otázka ji očividně potěšila. Naše firma disponovala několika kancelářemi a jednou výrovní halou a úklid této haly už byl pro mnoho brigádnic nad její síly.

Úklid kanceláří Praha

Sepsali jsme všechny podrobnosti úklidu zavolali jsme úklidovou firmu na předběžný průzkum terénu a pak už jen čekali, jestli se výsledná cena za pravidelný úklid vejde do našeho rozpočtu. Vše nakonec dopadlo vzhledem k mé sekretářce dobře a úklidovou firmu jsme se rozhodli najmout. Úklid kanceláří je od té doby pohodička. Jednou za týden přijede úklidová firma na předem domluvený pravidelný úklid a vše proběhne naprosto v pohodě. Úklid naší výrovní haly už také není utrpení. Přeci jenom kvalitnější a profesionálnější úklidové prostředky zabezpečí kvalitnější a rychlejší úklid, co se nakonec ukázalo i v délce úklidu. Brigádnice byly sice o dost levnější, ale svoji práci dělaly mnohdy i dvakrát déle, takže ve výsledku se vynaložená částka za úklid kanceláří o mnoho nelišila.

Úklid kanceláří Praha

Všem kteří ještě váhají a zatím nevyzkoušely služby úklidu kanceláří radím, není se čeho bát. Vynaložené peníze se vám bohatě vrátí, jak v podobě kvalitního úklidu, tak i v efektivnějším fungování podřízených.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.